پشتیبان 1
پشتیبان 2
کارشناس فروش
صفحه اصلی / 3 روز ضمانت بازگشت

3 روز ضمانت بازگشت

شرایط بازگرداندن کالا
آسودگی خاطر و رضایت مندی مشتریان همواره از الویت‏‌های فروشگاه بوده است و  نوین رویا در این راستا می‏‌کوشد تا هر سفارش در شرایط مطلوب و مورد انتظار به دست مشتری برسد. با وجود این ممکن است مشتریان محترم پس از خرید، با مسایلی روبرو شوند که درچنین مواردی خدماتی در چارچوب خدمات فروشگاه ارایه خواهد شد.

مشتریان استان تهران که سفارش آنها بصورت مستقیم از انبار تا محل حمل میشود از زمان تحویل سفارش و تاریخ صدور فاکتور به مدت 3 روز چنانچه مغایرتی در فاکتور با بار تحویلی و یا آسیب یا مشکلی در کالای دریافتی وجود داشت میتوانند مراتب را ظرف 3 روز از تاریخ فاکتور به فروشگاه اطلاع داده تا سریعا توسط پرسنل بررسی گردد.

مشتریان شهرهای دیگر کشور هم که سفارش آنها بصورت مستقیم از انبار تا محل حمل میشود، (بغیر از مشتریانی که سفارش آنها بصورت باربری ارسال میشود و بار در تهران تحویل باربری میشود.)

مشکلات بار تحویلی ( خرابی ، شکستگی ، و … ) را از زمان تحویل سفارش و تاریخ صدور فاکتور مراتب را ظرف 3 روز به اظلاع فروشگاه رسانده تا در اسرع وقت بررسی و رسیدگی شود.

همچنین تمامی مشتریان، از هر طریقی که سفارش را تحویل میگیرند ،چنانچه مغایرتی در فاکتور با بار تحویلی وجود داشت ظرف 3 روز به اظلاع فروشگاه رسانده تا بررسی گردد.

لازم به ذکر است که فروشگاه در زمان ارسال، حمل و تحویل سفارش در کنار مشتری بوده و تمامی مراحل حمل تا تحویل توسظ پرسنل با مشتریان عزیز هماهنگ میشود، تا سفارش شما عزیزان بدون هیج مشکلی و در اسرع وقت و بصورت کامل تحویل گردد.