درباره ما

درباره فروشگاه
با توجه به توسعه روز افزون اینترنت، روشهای خرید به کلی دگرگون شده است و جامعه به سمت خریداینترنتی محصول سوق پیدا کرده که این موضوع دارای مزیتهایی بسیاری می باشد. امروزه با توجه به شکل گرفتن انواع فروشگاه های اینترنتی در زمینه های مختلف خرید اینترنتی ، ما بر آن شدیم تا اولین و بزرگترین فروشگاه اینترنتی تخصصی کالا و ظروف یکبارمصرف را با هدف ارائه محصولاتی با کیفیت و تنها با در نظر گرفتن رضایت کامل مشتری راه اندازی کنیم.

فروشگاه نوین رویا با داشتن پشتوانه 25 ساله در زمینه تولید و فروش مستقیم انواع ظروف یکبار مصرف هم اکنون در قالب فروشگاه اینترنتی در اختیار شماست.
راه را کوتاه نموده ایم ….

فروشگاه نوین رویا جلب رضایت حداکثری خریداران را نه شعار خود بلکه باور واعتقاد قلبی خود می داند و تمامی پرسنل آن تنها با هدف ارائه خدماتی با کیفیت مطلوب در تلاشند تا همه مشتریان از تمامی مراحل خرید اینترنتی خود از لحظه ورود به سایت تا رسیدن سفارش به درب محل راضی باشند . زیرا ما باور داریم که موفقیت تنها در سایه رضایتمندی خریداران حاصل می شود.

کیفیت هرچه بیشتر
کالاهایی که در فروشگاه موجود میباشد تماما از تولیدات شرکتهای مطرح و بنام بوده و همگی دارای پروانه ساخت و مجوز از سازمان غذا و دارو میباشد.کیفیت کالای ارسالی از جمله دغدغه های اصلی ما بوده و به همین منظور همواره کوشیده ایم تا با انتخاب بهترین نمونه و برند از هر یک از کالاها یا ظروف و نظارت دائمی بر تمام محصولات، رضایت شما عزیزان را بدرقه راهمان کنیم.

دقت در بسته بندی
بسته بندی یکی از مهمترین شرایط یک کالای مرغوب بشمار میرود،چرا که بسته بندی مناسب حمل و نقل را آسان،استفاده از آنرا راحت،و کیفیت کالا را حفظ میکند.بدیهی است که با توجه به اهمیت بالای همین سه اصل یعنی کیفیت،استفاده آسان و حمل و نقل خود را بر آن داشتیم تا کالاهای موجود را با بهترین بسته بندی انتخاب و بدست شما سروران گرامی برسانیم.

سرعت در توزیع
شبکه حمل و نقل فروشگاه ، روشهای متنوعی را برای توزیع کالا در تهران و سایر شهرهای کشور فراهم آورده است تا در کمترین زمان و با بهترین شیوه کالای سفارشی شما تحویل گردد. با توجه به اصل ارزش نهادن به وقت شما مشتریان عزیز همواره خود را بر آن داشته ایم تا با کمترین اتلاف وقت و بیشترین سرعت بعد از ثبت سفارش کالای شما ارسال شود.